Specjalista ds. Social Media

Znasz się na Mediach Społecznościowych? Jesteś kreatywny i dobrze zorganizowany? Chcesz być jedną z ważniejszych osób w firmie? Świetnie - to właśnie Ciebie potrzebujemy! Aplikuj do Optima Media!

Optima Media działa na rynku reklamy internetowej od 5 lat. Z sukcesem prowadzimy kampanie w zakresie: pozycjonowania, kampanii AdWords, WOMM oraz kampanii w mediach społecznościowych.

Naszymi Klientami są m.in marki: PayU, Honda, Groupe SEB, Alab Laboratoria, Tago, Enter Air, Klinkierbud i wiele innych.

W związku z ambitnymi planami poszukujemy: Specjalisty ds. Social Media

Sprawdź co Cię czeka:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie strategii komunikacji marek w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie i publikowanie kontentu na wybranych kanałach (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • Przygotowywanie, realizacja i raportowanie kampanii Paid Social dla klientów agencji
  • Przygotowywanie prezentacji sprzedażowych i udział w nich
  • Obsługa klientów agencji w zakresie realizacji kampanii
  • Poszukiwanie oraz wdrażanie nowych narzędzi usprawniających pracę działu
  • Współpraca z podwykonawcami oraz innymi działami agencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze oraz realizacji kampanii reklamowych dla firm / marek w mediach społecznościowych
  • Znajomość́ narzędzia FB Ads Manager
  • Znajomość zasad języka polskiego i "lekkiego" pióra
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość rynku mediów społecznościowych
  • Umiejętność przeprowadzenie researchu i przygotowywania ofert sprzedażowych
  • Znajomość Google Analytics oraz innych narzędzi do optymalizacji kampanii w mediach społęcznościowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Pracę nad ciekawymi projektami dla dużych i znanych marek
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwość budowania własnego zespołu
  • Szkolenia branżowe
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
  • Cykliczne imprezy firmowe
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę w nowym biurze w dzielnicy Włochy, bezpośrednio przy parku
  • Współtworzenie profesjonalnej agencji z polskim kapitałem

Jeśli czujesz, że poszukujemy właśnie Ciebie nie zwlekaj – aplikuj już dziś! Wyślij CV na adres kariera@optimamedia.pl z dopiskiem „Specjalista ds. Social Media“.

Administratorem danych jest Xelibri S.C. z siedzibą w Warszawie, ul. Globusowa 25, 02-436 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez Xelibri S.C., na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do chwili cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu.

Chcesz z nami pracować, ale nie znalazłeś/aś oferty dla Siebie? Wyślij nam swoje CV, zachowamy je i odezwiemy się przy okazji najbliższej rekrutacji.

Zaufali nam