Specjalista SEM (Google Ads)

Znudziła Cię praca w korporacji? Chcesz być jedną z ważniejszych osób w firmie? Zajmujesz się kampaniami Google Ads (daniej AdWords) / PPC? Aplikuj do Optima Media!

Optima Media działa na rynku reklamy internetowej od 5 lat. Z sukcesem prowadzimy kampanie w zakresie: pozycjonowania, kampanii Google Ads, WOMM oraz kampanii w mediach społecznościowych.

Naszymi Klientami są m.in marki: PayU, Honda, Groupe SEB, Alab Laboratoria, Tago, Enter Air, Klinkierbud i wiele innych.

W związku z ambitnymi planami poszukujemy: Specjalisty SEM (Google Ads)

Sprawdź co Cię czeka:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i optymalizacja kampanii Google Ads / PPC  dla klientów agencji
  • Obsługa klientów agencji w zakresie realizacji kampanii
  • Pilnowanie budżetów reklamowych oraz rozliczanie kampanii
  • Przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych kampanii
  • Przygotowywanie ofert dla nowych klientów, w tym estymacji, kosztorysów i rekomendacji w zakresie kampanii PPC
  • Poszukiwanie oraz wdrażanie nowych narzędzi usprawniających pracę działu
  • Współpraca z podwykonawcami oraz innymi działami agencji

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi: Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager poparta certyfikatami
  • Doświadczenie w optymalizacji kampanii internetowych
  • Wiedza na temat planowania kampanii internetowych
  • Znajomość rynku reklamy internetowej
  • Znajomość FB Ads Manager, DoubleClick Search, RTB będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Pracę nad ciekawymi projektami dla dużych i znanych marek
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwość budowania własnego zespołu
  • Szkolenia branżowe
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
  • Cykliczne imprezy firmowe
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę w nowym biurze w dzielnicy Włochy, bezpośrednio przy parku
  • Współtworzenie profesjonalnej agencji z polskim kapitałem

Jeśli czujesz, że poszukujemy właśnie Ciebie nie zwlekaj – aplikuj już dziś! Wyślij CV na adres kariera@optimamedia.pl z dopiskiem „Specjalista SEM (Google Ads)“.

Administratorem danych jest Xelibri S.C. z siedzibą w Warszawie, ul. Globusowa 25, 02-436 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez Xelibri S.C., na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do chwili cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu.

Chcesz z nami pracować, ale nie znalazłeś/aś oferty dla Siebie? Wyślij nam swoje CV, zachowamy je i odezwiemy się przy okazji najbliższej rekrutacji.

Zaufali nam