Specjalista WOMM

Specjalista ds. WoMM / buzz marketing / marketing szeptany

Lubisz pisać? Buszując w internecie czujesz się jak ryba w wodzie? Znane są Ci pojęcia WoMM, buzz marketing czy marketing szeptany? To świetnie! Jeśli tylko zechcesz, czeka Cię wspaniała kariera w agencji marketingu internetowego - Optima Media!

Sprawdź co Cię czeka:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja kampanii z zakresu buzz marketingu dla klientów agencji
  • Tworzenie prezentacji i ofert dla nowych klientów
  • Zarządzanie zespołem copywriterów pracujących zdalnie
  • Tworzenie raportów z działań
  • Spotkania z kluczowymi klientami
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań (rozwój działu)
  • Współpraca z podwykonawcami i innymi działami agencji
  • Poszukiwania nowych osób do współpracy w zakresie copywritingu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu realizacji kampanii buzz marketingowych
  • Umiejętność koordynowania wielu projektów
  • Znajomość zasad języka polskiego
  • Znajomość narzędzi do monitorowania Internetu
  • Samodzielność i dobre zarządzanie czasem

Oferujemy

  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Pracę nad ciekawymi projektami dla dużych i znanych marek
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwość budowania własnego zespołu
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
  • Cykliczne imprezy firmowe
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę w nowym, ładnym biurze w dzielnicy Włochy, bezpośrednio przy parku
  • Współtworzenie profesjonalnej agencji z polskim kapitałem

Jeśli czujesz, że poszukujemy właśnie Ciebie nie zwlekaj – aplikuj już dziś! Wyślij CV na adres kariera@optimamedia.pl z dopiskiem „Specjalista ds. WoMM“.

Administratorem danych jest Xelibri S.C. z siedzibą w Warszawie, ul. Globusowa 25, 02-436 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez Xelibri S.C., na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do chwili cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu.

Chcesz z nami pracować, ale nie znalazłeś/aś oferty dla Siebie? Wyślij nam swoje CV, zachowamy je i odezwiemy się przy okazji najbliższej rekrutacji.

Zaufali nam