?>

O nas

Agencja reklamowa Optima Media Warszawa wywodzi się z agencji interaktywnej Xelibri, która działa nieprzerwanie od 10 lat i w tym momencie jest rozpoznawalną marką na warszawskim rynku agencyjnym. Marka Optima Media została powołana do życia 5 lat temu, w związku z dużym zapotrzebowaniem Klientów na działania związane z szeroko pojętą reklamą w internecie.

Dzięki sprawnym działaniom związanym z zatrudnieniem wykwalifikowanych specjalistów, stworzeniem doskonale działającej organizacji jak również realizacją nowoczesnych strategii internetowych agencja bardzo szybko zyskała szerokie grono nowych Klientów. Jesteśmy postrzegani na rynku jako specjaliści od pozycjonowania oraz jako skuteczna agencja prowadząca kampanie Ads.

Co nas wyróżnia

Staramy się zrozumieć biznes klienta i doradzić mu optymalne rozwiązania dobrane do jego możliwości

Mamy ponadprzeciętną obsługę klienta. Nasi klienci to często nasi przyjaciele, ale nie tylko tacy od pochwał, wielu rzeczy uczymy się razem z nimi. Wspólnie świętujemy sukcesy i wspólnie siadamy do problemów. Jesteśmy partnerami. Nigdy nie zostawiamy Klientów samych sobie.

Przyznajemy się do błędów. Nie trzymamy nikogo na siłe. Nasze umowy skonstruowane są tak, aby niezadowoleni Klienci mogli szybko z nich zrezygnować. Staramy się, ale nie jesteśmy najlepsi we wszystkim, jak nam się nie uda, nie zamykamy nikomu drogi do szukania lepszych rozwiązań.

Nasze kompetencje

Wydarzenia

Google Partner

Agencja Optima Media jest partnerem Google, Certyfikat Google Partners potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu marketingu internetowego.