Pozycjonowanie - Kampanie - Agencja AdWords - Agencja reklamowa Warszawa

Agencja reklamowa Optima Media Warszawa wywodzi się z agencji interaktywnej Xelibri, która działa nieprzerwanie od 10 lat i w tym momencie jest rozpoznawalną marką na warszawskim rynku agencyjnym. Marka Optima Media została powołana do życia 5 lat temu, w związku z dużym zapotrzebowaniem Klientów na działania związane z szeroko pojętą reklamą w internecie.

Dzięki sprawnym działaniom związanym z zatrudnieniem wykwalifikowanych specjalistów, stworzeniem doskonale działającej organizacji jak również realizacją nowoczesnych strategii internetowych agencja bardzo szybko zyskała szerokie grono nowych Klientów. Jesteśmy postrzegani na rynku jako specjaliści od pozycjonowania oraz jako skuteczna agencja prowadząca kampanie AdWords.

Nasza oferta obejmuje

icon

Pozycjonowanie

icon

kampanie AdWords

icon

Marketing szeptany

icon

Marketing treści

icon

Social media

icon

Strony internetowe

Co nas wyróżnia

Nasi Klienci to firmy z całej Polski, a także firmy zagraniczne chcące reklamować się w Polsce,
Wśród nich są zarówno duże, międzynardowe firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze.
Dla każdego Kleinta przygotowujemy indywidualny pakiet usług, który bazuje na sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązaniach.

icon

Znajomość najnowszych rozwiązań i trendów z branży marektingu internetowego. Jest to możliwe dzięki obecności naszych specjalistów na największych konferencjach branżowych w Europie i w Polsce.

icon

Wysoki poziom obsługi Klienta. U nas każdy Klient ma jednego opiekuna z pełną wiedzą na temat Klienta.

icon

Kompleksowa obsługa z zakresu marektingu w internecie. Zatrudniamy grafików, programistów, pozycjonerów, specjalistów AdWords, copywriterów a także analityków. Dzięki temu możemy zapewnić przemyślane i spójne działania.

icon

Proste i krótkotrwałe umowy. Nie zmuszamy Klientów do podpisywania dlugoterminowych umów. Jeśli Klient nie jest zadowolony ze współpracy z reguły ma miesięczny okres wypowiedzenia.

icon

Profesjonalne doradztwo certyfkownych specjalistów. Chcemy dzielić się wiedzą. Jest to jedna z możliwości pozyskania nowych Klientów ale również dzięki temu lepiej komunikujemy się ze swoimi Klientami i możemy dordzić lepsze rozwiązania.

icon

Realizacja nietypowych i trudných zadań, których nie chcą podjąć się inne agencje.

Nasze kompetencje

Gdzie nas spotkasz

Zaufali nam