Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej

Pracujesz w sprzedaży w agencji SEM lub branży B2B, ale rozglądasz się za czymś nowym? Potrzebujesz nowych wyzwań i motywacji? Chcesz pracować w młodej, szybko rozwijającej się firmie? Aplikuj do Optima Media!

Optima Media działa na rynku reklamy internetowej od 5 lat. Z sukcesem prowadzimy kampanie w zakresie: pozycjonowania, kampanii AdWords, WOMM oraz kampanii w mediach społecznościowych.

Naszymi Klientami są m.in marki: PayU, Honda, Groupe SEB, Alab Laboratoria, Tago, Enter Air, Klinkierbud i wiele innych.

W związku z ambitnymi planami poszukujemy: Specjalisty ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej.

Sprawdź co Cię czeka:

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług z zakresu pozycjonowania, kampanii AdWords, WOMM
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
  • Spotkania z nowymi i aktualnymi klientami
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług internetowych w branży B2B
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji
  • Zaangażowanie, dokładność i kreatywność
  • Samodzielność w powierzonych obowiązkach
  • Wiedza z zakresu marketingu interaktywnego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Szkolenia branżowe
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
  • Cykliczne imprezy firmowe
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę w nowym, ładnym biurze w dzielnicy Nowe Włochy, bezpośrednio przy parku
  • Służbowe auto
  • Współtworzenie profesjonalnej agencji z polskim kapitałem

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prześlij swoje CV na adres kariera@optimamedia.pl z dopiskiem: Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej.

Administratorem danych jest Xelibri S.C. z siedzibą w Warszawie, ul. Globusowa 25, 02-436 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez Xelibri S.C., na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do chwili cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu.

Chcesz z nami pracować, ale nie znalazłeś/aś oferty dla Siebie? Wyślij nam swoje CV, zachowamy je i odezwiemy się przy okazji najbliższej rekrutacji.

Zaufali nam