Kampania AdWords + Pozycjonowanie = usługa MIX, czyli jak odnieść sukces w wyszukiwarce nie tracąc fortuny

Reklama AdWords i pozycjonowanie to obecnie podstawy skutecznego prowadzenia firmy i kreowania jej wizerunku w Internecie. Ich skuteczność jest zadziwiająca, pod warunkiem, że są one dobrze wykonane. Jak zatem efektywnie prowadzić kampanię AdWords i działania pozycjonujące nie tracąc przy tym fortuny? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście.

Na początek warto wyjaśnić sobie czym właściwie jest reklama AdWords oraz pozycjonowanie. Bez tego ciężko będzie zrozumieć istotę i cel obu tych usług.

  • AdWords to w dużym skrócie reklama w wyszukiwarce Google. Materiały reklamowe pojawiają się w górnej części oraz po prawej stronie wyników wyszukiwania i na stronach partnerskich Google. Zaletą AdWords jest fakt, że reklama wyświetla się wtedy, gdy dana osoba czegoś szuka. Dzięki temu dociera do grupy ściśle zainteresowanej Twoimi usługami.
  • Pozycjonowanie to szereg działań mających na celu sprawienie, że Twoja firmowa strona WWW będzie jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu wielokrotnie powiększy się szansa na to, że potencjalny klient wejdzie akurat na Twoją witrynę.

Jeżeli masz już świadomość tego, czym są AdWords i pozycjonowanie, czas zastanowić się jak połączyć te dwie usługi i sprawić by działały na Twoją korzyść, jednocześnie nie rujnując budżetu? To bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz z naszej usługi MIX.

Dlaczego warto?

W ramach usługi otrzymasz profesjonalnie wykonaną kampanię AdWords oraz pozycjonowanie firmowej strony WWW. Specjalnie na potrzeby tej oferty przygotowaliśmy również wygodny system rozliczeń. Ustalimy miesięczny budżet obejmujący pozycjonowanie konkretnych fraz tekstowych oraz zarządzanie kampanią AdWords, który w każdej chwili będziesz mógł kontrolować. Pieniądze przelejesz bezpośrednio na swoje konto Google lub przekażesz je nam, abyśmy zarządzali kapitałem reklamowym, który zdecydujesz się przeznaczyć na promocję swojej firmy. Dodatkową zaletą oferty MIX jest fakt, że połączenie usługi pozycjonowania oraz stworzenia kampanii AdWords jest tańsze, niż gdybyś zdecydował się na każdą z tych usług osobno. Krótko mówiąc: W pakiecie taniej!

Jeżeli więc szukasz sposobu na efektywną i efektowną reklamę firmy w Internecie, która nie nadwyręży Twojego portfela, to znaczy, że nasza oferta MIX jest czymś idealnym dla Ciebie. Zadbamy o wysoką pozycję Twojej strony oraz przeprowadzimy skuteczną kampanię AdWords. Wszystko za jednym razem bez podpisywania kilku umów i ze stałą kontrolą budżetu, który przeznaczysz na reklamę. Sprawdź nas i przekonaj się jak wiele mamy Ci do zaoferowania!

Autor: Optima Media

Wróć

Skontaktuj się
Doradzamy bezpłatnie.

Adrian Tureniec
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez firmę Xelibri s.c. w celu przedstawienia oferty.
Google Partner

Agencja Optima Media jest partnerem Google, Certyfikat Google Partners potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu marketingu internetowego.